Η Αργώ της Καλύμνου - Καθημερινή ηλεκτρονική ενημέρωση για την Κάλυμνο και τα γύρω νησιά

Switch to desktop

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Αριστούχοι 1ου Λυκείου, 2ου Λυκείου και ΕΠΑΛ Καλύμνου

Οι μαθητές των λυκείων της Καλύμνου που αρίστευσαν στο σχολ. έτος 2012-13 είναι οι εξής:

 

1ο Νικηφόρειο Γεν. Λύκειο 

ΤΑΞΗ  Α΄

  1. Καλιδώνης Αντ. Γεώργιος          19 6/10
  1. Τρικοίλης Χρ. Εμμανουήλ          19  4/10
  1. Μεϊμάρης Μιχ. Κων/νος              19  3/10
  1. Κουτελλάς Μιχ. Ιωάννης            19  2/10
  1. Ρούσσος Μιχ. Θεόφιλος             19  2/10
  1. Ζεμπιλλάς Κ. Ιωάννης               18  9/10
  1. Γραμματικάκη Ν. Φανερ.            18  8/10
  1. Τρικοίλη Διον. Ειρήνη                18  8/10
  1. Ζαΐρης Κων. Μιχαήλ                  18  7/10
  1. Τυρίκος Φρ. Γεώργιος                 18  1/10

ΤΑΞΗ  Β΄

  1. Κυπραίου Σακ. Δέσποινα              19  7/10
  1. Ζαΐρη Π. Άρτεμις                         19  4/10
  1. Ιακώβου Π. Χρυσοβαλ.                19  3/10
  1. Μύτικα Άνθ. Θεμελίνα                 19  2/10
  1. Σδρέγα Γεω.-Ν.  Ειρήνη               19
  1. Σουσαφίρη Ν. Χριστιάννα             18  6/10
  1. Τρικοίλης Ν. Δημήτριος               18  6/10
  1. Τσαγκάρης Θ. Ιωάννης               18  6/10
  1. Ζηρούνης Θ. Ιωάννης                18  5/10
  1. Μουσσά Ιω. Σαββίνα                   18  2/10

ΤΑΞΗ  Γ΄

  1. Ζαΐρη Ν. Αναστασία                   19  2/10
  1. Μαστροκούκου Ν. Γεωργία         19  2/10
  1. Μονοκάνδηλος Μ. Γεώργιος       19  1/10
  1. Κανάρη Ηλ. Ειρήνη                    19
  1. Μεϊμάρης Μιχ. Γεώργιος-Σ.         18  9/10
  1. Πόλια Αγ. Αφροδίτη                   18  5/10
  1. Τσακριού Σκ. Εφραιμία-Γεω.        18  5/10
  1. Λαζαρής Ιππ. Μιχαήλ                   18  4/10
  1. Μεϊμάρη Εμμ. Νομική                   18  4/10
  1. Κορφιά Νικ. Μαρία                       18  3/10
  1. Κυπραίου Σωτ. Ειρήνη                 18  3/10
  1. Λοΐζου Εμμ. Μαρία                        18  3/10
  1. Κουλλιάς Ιω. Απόστ.-Ν.               18  1/10
  1. Φιλίππου Αχ. Μαρία                     18  1/10

2ο Γεν. Λύκειο 

ΤΑΞΗ  Α΄

  1. Κουλιανού Παν. Ειρύνη-Μ         19  5/10
  1. Πατέλλης Εμμ. Αλέξανδρος       19  3/10
  1. Κορφιάς Στ. Γεώριος                19  2/10
  1. Καρατζάς Νεκτ. Δημήτριος       19
  1. Πατέλλης Ιω. Παναγιώτης        18  8/10
  1. Αθανασίου Παν. Αθανάσιος      18  7/10
  1. Καραφύλλη Γεω. Ελένη           18  7/10
  1. Αθανασίου Αθ. Γεώργιος           18  7/10
  1. Κουτελλάς Ξεν. Ηλίας              18  6/10
  1. Ξυλουρά Κων. Ελένη               18  6/10
  1. Στεφαδούρου Κων. Άννα           18  5/10

ΤΑΞΗ  Β΄

  1. Θωμά Γεω. Ειρήνη                   19  4/10
  1. Μάγκου Δ. Παρασκευή             19  4/10
  1. Ατσάς Νικ. Εμμανουήλ              19  3/10
  1. Πελεκάνου Νικ. Υπαπαντή         19  3/10
  1. Ιακώβου Ιω. Θεόδωρος            19  1/10
  1. Πουλλά Μιχ. Καλοτίνα              19
  1. Κουμπαρά Σπ. Αικαττερίνη       18  9/10
  1. Παπαμιχαήλ Παντ. Ειρήνη         18  7/10
  1. Ασωνίτης Νικ. Γεώργιος          18  6/10
  1. Σπανού Γεω. Ανδρονίκη          18  6/10

ΤΑΞΗ  Γ΄

  1. Τηλιακού Απ. Αναστασία           19  9/10
  1. Μπουλαφέντης Ν. Θεόφιλος    19  5/10
  1. Χατζηδάκης Περ. Κυριάκος        19  4/10
  1. Κώτης Θωμά Ιωάννης               19  1/10
  1. Σαρρή Κων. Μαρία                    18  8/10
  1. Χατζηδάκη Αντ. Καλλιόπη         18  6/10
  1. Σκυλλάς Εμμ. Μιχαήλ                18  5/10
  1. Τρικοίλης Ν. Ζήνων                  18  4/10
  1. Κουτούζη Εμμ. Καλλιόπη            18  3/10
  1. Μουσελλή Εμμ. Αγάπη               18  1/10

Επαγγελματικό Λύκειο 

ΤΑΞΗ  Α΄

  1. Αγγελίδη Αγγ. Μαρία                   18  4/10
  1. Ζαγοριανού Π. Μαρία                  18  3/10

ΤΑΞΗ  Β΄

  1. Τσαγκάρης  Ιω. Μιχαήλ              19  4/10

ΤΑΞΗ  Γ΄

  1. Μιχαήλου Εμμ.  Γεώργιος          19  6/10
  1. Καβουκλής Γεω. Σάββας-Φ.       19  5/10
  1. Δεληπέτρου Π. Δέσποινα           18  3/10

Βραβεια σχολ ετους 2012-13

ΤΑΞΗ  Α΄

  1. Αγγελίδη Αγγ. Μαρία                   18  4/10  Α1
  1. Κούρου Ν. Σαββίνα                        17  5/10  Α2
  1. Μελάς Γεω. Ιωάννης                    16  7/10  Α3
  1. Ντουντουϊαν Στ. Χριστίνα              16  7/10  Α4
  1. Μακρυλλού Παν. Καλλιόπη            17  3/10  Α5
  1. Πρωτόπαπα Αντ. Αικατερίνη          16  5/10  Α6

ΤΑΞΗ  Β΄

  1. Τσαγκάρης Ιω. Μιχαήλ              19  4/10  Β ΟΧ
  1. Χατζησμάλης Δ. Μιχάλης           16  8/10  Β ΗΛ
  1. Αχλαδιώτης Γεω. Ιωάννης         17  8/10  Β ΟΔ
  1. Χούλη Φρ. Άννα                       17  4/10  Β ΥΠ
  1. Χατζηβασιλείου Ν. Θεμελίνα    16  4/10  Β ΥΠ

ΤΑΞΗ  Γ΄

  1. Φελέκης Γεω. Νεκτάριος           17  9/10  Γ ΗΛ
  1. Τσαγκάρης Π. Ιωάννης             17          Γ  ΜΗΧ
  1. Δεληπέτρου Π. Δέσποινα          18  3/10  Γ ΝΟΣ
  1. Τακτικού Κων. Κατερίνα            16  9/10  Γ ΟΙΚ
  1. Γλυνάτσης Π. Νικόλαος              17  9/10  Γ ΟΧ
  1. Μιχαήλου Εμμ. Γεώργιος           19  6/10  Γ ΠΕΝ
  1. Κερτσύκου Μπ. Άντζελα             16  5/10  Γ ΤΟΥΡ
Τελευταία τροποποίηση στις

Προσθήκη σχολίου

Βεβαιωθείτε ότι έχετε συμπληρώσει όλα τα πεδία με το (*). Η Αργώ της Καλύμνου διατηρεί το δικαίωμα ελέγχου των σχολίων πριν την ανάρτησή τους. Τα ανάρμοστα και προσβλητικά σχόλια δεν θα δημοσιεύονται.

Η Αργώ της Καλύμνου - καθημερινή ηλεκτρονική ενημέρωση

Top Desktop version